Lekarze Gniezno

lekarz Piotr Tarun

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej NURSE-MED Halina Gąsiorowska, Anna Krzymińska spółka jawna
Pawła Cymsa 16
62-200 Gniezno

Lekarz (jak wynika z pieczątki-chorób wenerycznych ) przyjmujący jako rodzinny. Bardzo nieuprzejmy, narzeka że ma do czynienia z chorymi ludźmi, którzy przychodzą do przychodni. Większa dbałość o plan sprzedażowy apteki ( idź kupić sobie maseczkę bo nie będę z Tobą rozmawiał bo możesz być chora ) w końcu przyszłam do lekarza, a nie na kawę do restauracji. Doprowadza do spadku zaufania do zawodu lekarza i powoduje zamknięcie się pacjenta, który ...
Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz jest niemiły, gburowaty, robi wielką łaskę, by w ogóle spojrzeć na pacjenta. Lekarz prowadzący kazał mi danego dnia przyjść na wizytę i uzyskać zwolnienie, ale pan K. nie badając ręki (która ledwie się zrosła) zakończył leczenie, stwierdzając, że w ogóle nie obchodzi go charakter mojej pracy (nawet nie dał mi zwolnienia za dzień wizyty w gabinecie, musiałam brać później urlop wypoczynkowy, aby uzyskać zdolność do pracy).. Nie polecam, wręcz ...

lekarz Mohammad Karimi

Staszica 6 A/4
62-200 Gniezno

Zdecydowanie odradzam!!!! Pacjentka (starsza osoba) chodziła do lekarza kilka miesięcy z dolegliwością opuchlizny na szyi i twarzy, kompletna zmiana tonu głosu, ospałość i zmęczenie - lekarz nie zlecił żadnych badań!!!!! tylko utrzymywał, iż jest to reakcja alergiczna!!! Z prywatnych badań okazało się, iż jest to poważny problem z tarczycą!!! lekarz wiedział, iż w rodzinie było podejrzenie nowotworu tarczycy. To skandal i wstyd dla służby zdrowia mieć takiego lekarza!!!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Sabina Jurek

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Salomed
ulica Wolności 4 A
62-200 Gniezno

Pani Doktor od początku wizyty ma problem do pacjenta. Wszystko jej nie odpowiada. Dodatkowo mówi nie mile docinki. Więcej razy nie umowie się na wizytę do tej pani. Zresztą nikt się chyba nie umawia tylko Ci ci nie wiedzą -tak jak ja-bo korytarz na poczekalni pusty. Nie polecam
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Elżbieta Drażniuk

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "VIVA" s.c.
Cymsa 16
62-200 Gniezno

Byłem u tej pani,niestety od fachowosci usługi do podejscia tej pani do pacjenta nie ma zadnej róznicy.Plomba wykonana a tak wyszlifowac ostrą plombę i krawędzie to juz bylo cięzko.Pani usiadła i czekala zeby nie zawracal jej glowy i najlepiej wyszedl.Wszystko od niechcenia.
Opinia dodana przez: karlos

lek. dent. Tomasz Siniecki

Implant Medical Irena Nowak Przybylska
WARSZAWSKA 28/4
62-200 Gniezno

Powiedziec słaby to za mało.Zrobil mi dziurę w zębie i stwierdzil ze mozna leczyc tylko kanałowo ale on nie daje gwarancji ze bedzie dobrze.Postawil mnie w sytuacji bez wyjscia,mialem wydac ogromne pieniadze a nastepnie nie miec pewnosci ze za chwile nie bedzie mi chcial wyrwac zęba.Mogl wlozyc lekarstwo ktore leczylo by tego zeba,nawet o tym nie wspomnial.Dużo mówi ale nie wiele z tego wynika.Trzymam się z daleko od tego pana
Opinia dodana przez: karlos

lekarz Barbara Oszkodar

Gwiaździsta 5
62-200 Gniezno

Witam, Zaufanie było przez 20 lat i to zaufanie doprowadziło mnie do choroby. Tak nie powinno być !! Trzy miesiące po rutynowej kontroli okazało się że jest rozległy już rak jajnika a teraz walczę o życie !!
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Aleksander Tomaszewski

Poradnie Specjalistyczne
Jeziorna 13
62-200 Gniezno

Nic nie umiejący lekarz, wystawia złe diagnozy w dodatku dosyć że na emeryturze to prowadzi własny prywatny gabinet. Dlaczego trzyma się w przychodni na ul. Jeziornej w Gnieźnie? Bo ma tam duże udziały! Mojego kolegi babcię wykończył w tydzień przyjechał w poniedziałek stwierdził że nerki i nie skierował do szpitala, a potem jak było gorzej przyjechał w piątek i dopiero wypisał skierowanie do szpitala ale twierdząc nadal że to nerki. ...
Opinia dodana przez: AAA

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a

lek. med. Beata Kordos-Danik

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno

lekarz Jaromir Dziel

Anestezjolog

3 Maja 37
Gniezno

lekarz Beata Chyrek

Anestezjolog

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15

lekarz Tomasz Trawiński